Oša Grīdas

Oša masīvkoka dēļu grīdām ir sena vēsture un to pozitīvās īpašības novērtējuši arī mūsu senči. Arī šodien aizvien vairāk klientu, apzinoties patiesās vērtības un kvalitāti, izvēlas tieši oša koka grīdas. Koka grīdas ne vien sniedz DABĪGUMA UN MĀJĪGUMA SAJŪTU, bet arī sola ILGU KALPOŠANAS LAIKU. Oša grīdām piemīt neatkārtojamā krāsu gammas mainība-gaišā koksne mijās ar tumšo. Tās ir grīdas, uz kurām rotaļāties varēs arī Jūsu mazbērni.

Izvēloties masīvkoka dēļu grīdu, savā īpašumā iegūsiet AUGSTAS CIETĪBAS koka grīdu, kas piemērota ne tikai Jūsu guļamistabā vai viesistabā, bet arī virtuvē, koridorī un vannasistabā.

Grīdas dēļi ir slīpēti, špaktelēti, ar tapu un rievu dēļu sānos un galos, ar faseti dēļu sānos un galos. Pēc ieklāšanas nav jāslīpē.

Mēs piedāvājam oša grīdas dēļus 15 mm un 21 mm biezumā.

Iespējama šāda virsmas apdare pēc klienta pieprasījuma:

  • Industriālā eļļošana rūpnīcā ar dabīgo sveķu eļļu bezkrāsainā tonī vai jebkurā citā tonī (divās vai vienā kārta)
  • Virsmas vāja strukturēšana
  • Virsmas vidēja strukturēšana
  • Virsmas dziļa strukturēšana
  • Strukturētas virsmas eļļošana
  • Cietvaska uzklāšana

Oša grīdas dēļu toņi

Izvēloties un pasūtot pie mums ozola grīdas dēļus, ir iespējams izvēlēties dēļu rūpniecisko apdari ar dažādu toņu eļļām. Eļļu iepulē kokā, tādejādi atklājot dzidru koksnes šķiedru un faktūru. Oša grīdu toņi.

Oša grīdu šķirojuma klases

Oša dēļus mēdz iedalīt dažādās klasēs pēc zaru lieluma, zaru daudzuma, koksnes tonējuma un šķiedrojuma struktūras. Oša šķirojuma klases.

 

Previous:

Next: