Ozola Grīdas

Ozola grīdas no masīvkoka dēļiem ir ar senu vēsturi. Ozola grīdu pozitīvās īpašības novērtējuši arī mūsu senči. Ozols ir varenākais Latvijas cēlkoks, kurš dižojas ar savu izturību un koksnes cietību.

Arī šodien aizvien vairāk klientu, apzinoties patiesās vērtības un kvalitāti, izvēlas tieši ozola koka grīdas. Koka grīdas ne vien sniedz dabīguma un mājīguma sajūtu, bet arī sola daudz ilgāku kalpošanas laiku, kā piemēram, lamināts. Tās ir grīdas, uz kurām rotaļāties varēs arī Jūsu mazbērni.

Masīva koka dēļu grīdu priekšrocības

Izvēloties masīvkoka dēļu grīdu, savā īpašumā iegūsiet augstas cietības koka grīdu, kas piemērota ne tikai Jūsu guļamistabā vai viesistabā, bet arī virtuvē, koridorī un vannasistabā.

Koka grīdas dēļi ir slīpēti, špaktelēti, ar tapu un rievu dēļu sānos un galos, ar faseti dēļu sānos un galos. Ozola dēļu grīdas pēc ieklāšanas vairs nav jāslīpē.

Pieejami ozola grīdas dēļi 15 mm un 21 mm biezumā.

Grīdu virsmas apdare pēc pieprasījuma

  • Industriālā eļļošana rūpnīcā ar dabīgo sveķu eļļu bezkrāsainā tonī vai jebkurā citā tonī (divās vai vienā kārta)
  • Virsmas vāja strukturēšana
  • Virsmas vidēja strukturēšana
  • Virsmas dziļa strukturēšana
  • Strukturētas virsmas eļļošana
  • Cietvaska uzklāšana

Ozola grīdas dēļu toņi

Izvēloties un pasūtot pie mums ozola grīdas dēļus, ir iespējams izvēlēties dēļu rūpniecisko apdari ar dažādu toņu eļļām. Eļļu iepulē kokā, tādejādi atklājot dzidru koksnes šķiedru un faktūru. Ozola grīdas toņi.

Ozola grīdu šķirojuma klases

Grīdas dēļus mēdz iedalīt dažādās klasēs pēc zaru lieluma, zaru daudzuma, koksnes tonējuma, šķiedrojuma struktūras. Ozola šķirojuma klases.

Ozola grīdu piemēri

Next: